top of page

טראש דה דרס - רעיונות מקוריים

טראש דה דרס או בתרגום חופשי - "להרוס את השמלה" הינו תחום בצילום שתפס תאוצה בעולם המערבי ובין היתר בישראל בשנים האחרונות. במקור בכלל הטראש מצולם לאחר הנישואים וכך ומתקבל מין טקס בלתי רשמי בו החתן והכלה הורסים את הבגדים שלבשו בדרך מקורית ומתעדים כל רגע. בפועל בארצנו הקטנטונת, הצילומים מיועדים למאורסים הטריים שברצונם להפיג מתח לפני החתונה וכן להשתמש בתמונות על מנת להקרין אותן כמצגת במהלך האירוע או אפילו להשתמש באחת התמונות כהזמנה לאורחים. בכל אופן, אם אתם זוג משוגע, בלתי שגרתי ומיוחד- הצילומים הללו בדיוק בשבילכם.

רעיונות מקוריים לטראש דה דרס

1. איפור משוגע - אתם זוג מיוחד, זורם ומשעשע? לכו על איפור משוגע. זה יכול להיות איפור חייתי (כלב\חתול\נמר) , איפור על פי דמויות שתמיד רציתם להתחפש אליהן או אפילו איפור זומבים. האיפור יוסיף לכם צבע וכיף לצילומים ויוכיח לכולם כמה אתם צעירים ומגניבים. כדי לערוך צילומים כאלה תצטרכו להיפרד מעוד סכום נאה של כמה מאות שקלים עבור אמנית איפור ברמה גבוהה שתהפוך אתכם לדמויות הנחשקות במהירות ובמקצועיות. אבל היי נראה מישהו מתעלם מהתמונות המגניבות שיצאו לכם ;)

2. משתכשכים במים - אם אתם אנשים של ים ושקיעות, לכו על צילומי טראש משולבים בים. הצילומים הללו קלילים, משעשעים וכמובן מאוד פוטוגניים. בתוך המים אפשר להשפריץ אחד על השני, לשחות וכמובן להירטב ולהיות ספוגים ממים - בקיץ זה אפילו מומלץ עם החום המטורף בארץ שלנו. ובתכלס-יש דבר יותר רומנטי מלזרוק את אשתך לעתיד למים? *תזכיר לה שאתה זה שמשלם על הצילומים והיא תסלח*

3. ציירי לו שפם - בניגוד לצילומי הטראש הפופולריים בהם זורקים אחד על השני צבע ללא הכרה והופכים ליצירה חיה של ג'קסון פולוק, בטראש הזה דווקא תוכלו להרשים את החברים והמשפחה בכישורי האומנות שרכשתם בשיעורי ציור ביסודי או במילים פשוטות - לבטא את האמן המיוסר החבוי בכם. הטראש הזה מתאים לזוגות שרוצים להתלכלך אבל במידתיות מסוימת ובסטייל.

4. שותים ונהנים - אם אתם זוג שאוהב בילויים, מסיבות וכמובן לשתות, הטרנד שצובר תאוצה בצילומי הטראש הוא צילומים עם יין שמלכלך את השמלה. בתכלס זה יעבוד עם כל אלכוהול - שמפניה , למברוסקו, יינות לסוגיהם השונים, והכי חשוב שיהיה צבעוני ולא יקר מדיי כי חבל ;) המלצה שלי - שלבו צילומים מהסוג הזה עם הטראש המסורתי עם הצבעים. אלכוהוליסטים אנונימיים זה כאן.

5. הטראש המסורתי - הטראש דה דרס הפופולרי ביותר הינו טראש בשילוב צבעים. זה יכול להיות צבעי גועש , אבקות צבע או אפילו בלוני מים צבעוניים. הכל הולך כל עוד זה סופר מלכלך! בצילומים מסוג זה הזוג נהנה בטירוף ומוציא את כל האגרסיות והלחץ של תקופת טרום החתונה הקשה ופשוט משתעשע ומשתחרר. לתשומת ליבכם - הבגדים מכאן הולכים לזבל אז כדאי שתביאו בגדים סופר זולים או משומשים שכבר לא צריכים.

6. טראש משותף עם הכלבים - אם אתם בעלים גאים של חבר על 4 ולא יכולים לעזוב אותו או אותם לדקה, אפשר ואפילו רצוי לצרף את הכלב לצילומי הטראש. הכלב יכול להצטרף אליכם לחלק מהצילומים או לכולם, להשתכשך אתכם במים ולהפוך את החוויה למעצימה, משפחתית ומרגשת במיוחד. אין אחד שלא יסתכל על הצילומים שלך וימס 3>

אז יש לי עוד הרבה רעיונות לטראש מיוחד שלא ביצעתי עם לקוחות ואשתף אתכם בכמה, מי יודע, אולי אתם תהיו הזוג הבא שאצלם :)

7. מלחמת אוכל - זוג שמן בנפשו וברוחו שיעשה מלחמת אוכל בצילומים, אפשר להתחיל בפיקניק נחמד ויפה עם מפה משובצת והרבה אלגנטיות ומשם לזרום לזריקות אוכל ושתייה על השמלה והחליפה. נשמע כיף, לדעתי לפחות.

8. מתלכלכים בבוץ - טראש שרצוי שיערך בעונת החורף, מוצאים יער\חורשה\ביצה ומתפלשים בבוץ. נכון לחלקכם זה נשמע מגעיל ולמה שאני אעשה דבר כזה לעצמי, אבל גם אני הייתי סקטפית ואז..בסיור שלח אי שם בחטיבת הביניים לקחו אותנו לביצה בה התהלכנו במשך שעה ומאוד נהניתי, חזרתי כל כך מאושרת הביתה מלהתפלש בבוץ. חושבת שזה יכול להיות ממש מגניב.

9. טראש פיינטבול - נכון, פיינטבול זה כואב. אבל אם אתם זוג של אקשן או אם הבחור יוצא יחידות קרביות\סיירות או פשוט משוגע על נשקים (ע"ע חבר שלי), זה הטראש בשבילכם. מבטיחה שהכאב יהיה שווה את התוצאה שתצא.

עד כאן, אני הייתי נופר ואשמח להיות הצלמת טראש שלכם.

למחירון צילומי זוגות

לעבודות נוספות

#צלמתלטראש #טראש #טראשדהדרס #טראשהמלצה #רעיונותלטראש #טראשדהדרס #סייבדהדייט #טראשטיפים #טראשמקורי